24.03.2019

Newsy | Eventy Cykliczne

Super Adventure Festival 2019

24.03.2019

Newsy | Eventy Cykliczne

Super Adventure Festival 2019

Już 28.03.2019 po raz kolejny (jak co roku w okolicach początku kwietnia) będziemy mieli okazję wkroczyć w wirtualną rzeczywistość wykreowaną przez Moto - asuriańskiego wynalazcę, którego największym osiągnięciem jest Super Adventure Box. Oprócz standardowego trybu "Normal" do dyspozycji mamy tryb "Infantile", dzięki któremu do większości miejsc dotrzemy w bardzo przyjaznej atmosferze tęcz i wesołych chmurek. Amatorzy wyzwań mogą cieszyć się ultratrudnym trybem "Tribulation", w którym na każdym kroku czycha śmiertelne niebezpieczeństwo.

Ponadto jeszcze przed samym początkiem festiwalu czeka nas wtorkowy (26.03.2019) patch, w którym otrzymamy:

  1. Poprawkę błędów związanych z Warclawem, w tym przede wszystkim z kolekcją Cat Boxów. Ponadto uchylono rąbka tajemnicy odnośnie przyszłych planów modyfikacji nowego mounta. Trwają prace nad trapem odpowiedzialnym za wysadzanie graczy z grzbietu Warcalwa, oraz nad skillem dzięki któremu można będie ściągać poszczególnych jeźdźców z ich wierzchowca. Devowie rozważają również możliwość wprowadzenia breakbara, co w pewnym stopniu sprawiłoby, że mount jest podatny na CC'ki. Szczegóły tutaj.

  2. Zmiany w zakresie dropu przedmiotów Fine, Masterwork, oraz Rare. Po pierwsze najbardziej odczuwalną zmianą będzie koniec wypadania poszczególnych przedmiotów z dropu. Zamiast tego otrzymamy unidentified gear, z którego to dopiero będzie można dalej uzyskać docelowe itemki. Ponadto uproszczony zostanie mechanizm działania Magic Finda, a więc statystyki odpowiedzialnej za jakość lootu jaki otrzymujemy. Po trzecie wreszcie zmaleje szansa na uzyskanie egzotyków (w tym precursorów do legendarnych bronii) na mapach Path of Fire. Jednocześnie jako rekompensatę otrzymamy zwiększoną szansę na ten sam drop na mapach Centralnej Tyrii, oraz mapach z dodatku Heart of Thorns. Szczegóły tutaj.