Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów

Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów
Data
Nazwa
Opis
24.03.201

Super Adventure Festival 2019

Już 28.03.2019 po raz kolejny (jak co roku w okolicach początku kwietnia) będziemy mieli okazję wkroczyć w wirtualną rzeczywistość wykreowaną przez Moto - asuriańskiego wynalazcę, którego największym osiągnięciem jest Super Adventure Box. Oprócz standardowego trybu "Normal" do dyspozycji mamy tryb "Infantile", dzięki któremu do większości miejsc dotrzemy w bardzo przyjaznej atmosferze tęcz i wesołych chmurek. Amatorzy wyzwań mogą cieszyć się ultratrudnym trybem "Tribulation", w którym na każdym kroku czycha śmiertelne niebezpieczeństwo.
17.03.201

Zlot [Fury] Wrocław, 24-26 Maja 2019

Zlot zbliża się wielkimi krokami – pozostało już mniej niż dwa i pół miesiąca. Jest to też czas na ostateczną deklarację zainteresowanych uczestników, o ile chcecie mieszkać z nami – rezerwację musimy opłacić, a co za tym idzie konieczna będzie wpłata, która stanowić będzie potwierdzenie gotowości do wyjazdu. Warto to zrobić jak najwcześniej, ponieważ w kwestii doboru pokojów obowiązuje niestety zasada, kto pierwszy ten lepszy, nie ma więc gwarancji, że osoby wpłacające później dostaną pokój jaki chcą (tyczy się to przede wszystkim pokojów dwuosobowych) W tym miejscu postarałem się zebrać do kupy wszystko co jak do tej pory udało nam się ustalić.
17.03.201

Do gry zawitał siódmy mount

Domeną mountów aż do ostatniego patcha było PvE. Aktualnie stwierdzenie to należy zaktualizować, ponieważ oprócz trybu PvE mounty zawitały również do WvW. By jednak uniknąć potencjalnych problemów z implementacją zmian w trybie WvW dane nam będzie korzystać tylko z najnowszego mounta – Warclawa. Będzie on również dostępny w trybie PvE, jednak jego użyteczność będzie mocno ograniczona, z racji iż wszystkie masterki rozwijające naszego wierzchowca zostały ograniczone jedynie do trybu WvW. Na wspomnienie zasługuje jednak najwyższy damage jaki zadaje ten mount po użyciu tzw. Engage Skilla.
19.12.2018

All or Nothing

8 stycznia 2019, przyjdzie zmierzyć nam się z kolejnym, (piątym) epizodem Living World Sezonu 4. W odcinku zatytułowanym "All or Nothing" ponownie odwiedzimy Thunderhead Keep, oraz otrzymamy nową mapę nazwaną Thunderhead Peaks. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od dłuższego czasu akcja będzie toczyć się w Shiverpeakach, tym razem w rejonach położonych na południu pomiędzy Timberline Falls na zachodzie, a Fields of Ruin na wschodzie.
<<
<
1
2
3
4
5
>
>>