19.12.2018

Newsy | Living Story Season 4 Episode 5

All or Nothing

19.12.2018

Newsy | Living Story Season 4 Episode 5

All or Nothing

8 stycznia 2019, przyjdzie zmierzyć nam się z kolejnym, (piątym) epizodem Living World Sezonu 4. W odcinku zatytułowanym "All or Nothing" ponownie odwiedzimy Thunderhead Keep, oraz otrzymamy nową mapę nazwaną Thunderhead Peaks. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od dłuższego czasu akcja będzie toczyć się w Shiverpeakach, tym razem w rejonach położonych na południu pomiędzy Timberline Falls na zachodzie, a Fields of Ruin na wschodzie.

Kolejnym nowym elementem gry, który wejdzie wraz z tym patchem jest nowy fractal Siren's Reef osadzony w klimatach dżungli. Na razie nie wiadomo, czy otrzymamy również challenge mode, czy nie.

Powody do radości mają również amatorzy fashion warsów, oraz fani crafcenia legendarek. Po scepterze z ostatniego epizodu przyszedł czas na długi łuk. Pharus, bo tak będzie się nazywał, wygląda jak połączenie chaos i storm bow'a, a więc zacnie.

Rozwiniemy także kolejną masterkę "Bond of Faith", która usprawni naszą mobilność na mountach. Jeśli słusznie interpretuję to co zostało pokazane na trailerze pozwoli nam ona bezpiecznie lądować bez utraty tempa gdy podróżując na grzbiecie mounta natrafimy na uskok.

Ponadto patch oferuje nam:

  • Popchnięcie do przodu wątku fabularnego, w którym coraz bardziej zbliżamy się nieuchronnie do starcia z kryształowym smokiem Kralkatorrikiem
  • Nowy ulepszalny zestaw weaponów "Dragonsblood"
  • Nowy (jak mniemam) zestaw statystyk typu "Diviner"
  • Oraz dziewięć nowych "instabilities", które urozmaicą rozgrywkę amatorom fractali. Oto lista zawierająca wszystkie instabilities jakie będziemy mieli okazję uświadczyć:A na zakończenie oficjalny trailer: