Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów

Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów
Data
Nazwa
Opis
04.07.2018

Long Live the Lich – Podsumowanie AMA z Deweloperami

Poniższy tekst został przygotowany na podstawie GW2 Long Live the Lich Developer AMA Summary. Na portal markedbyfury.eu trafił za zgodę tłumacza, który opublikował tłumaczenie w ramach forum GuildWars2.pl.
27.06.2018

Long Live the Lich

Od 26 czerwca możemy cieszyś się nowym epizodem (trzecim) sezonu czwartego Living Story. Tym razem nowy content nosi nazwę "Long live the Lich" i co chyba oczywiste odnosi się do postaci jednego z aktualnie wysuwających się na pierwszy plan antagonistów - potężnego Licza Palwy Joko. Nieumarłego licza, którego mieliśmy okazję poznać w Guild Wars: Nightfall, a także story dodatku Path of Fire.
31.05.2018

Podsumowanie zlotu w Białymstoku

W ostatni weekend maja nasza gildia odbyła swój coroczny zlot, w tym roku w wyniku głosowania wybrany został Białystok w którym organizacją zajęła się nasza koleżanka Inka.


Tradycyjnie gildiowicze zaczęli przyjeżdżać w piątek (a trzeba nadmienić że niektórzy mieli naprawdę daleko - Holandia, Irlandia czy Niemcy).
08.05.2018

Underwater Combat Redesign


Patch z 8 maja 2018 przynosi do nas liczne zmiany dotyczące walki pod wodą. Chodź ma on przede wszystkim postać balance patcha, rozumianego jako zmiany w funkcjonalności i zbalansowania obrażeń jakie poszczególne klasy są w stanie generować, to wprowadza także nowy achievement typu scavenger hunt.

27.03.2018

Super Adventure Box 2018

Po raz kolejny (jak co roku w kwietniu) będziemy mieli okazję wkroczyć w wirtualną rzeczywistość wykreowaną przez Moto - asuriańskiego wynalazcę, którego największym osiągnięciem jest Super Adventure Box. Oprócz standardowego trybu "Normal" do dyspozycji mamy tryb "Infantile", dzięki któremu do większości miejsc dotrzemy w bardzo przyjaznej atmosferze tęcz i wesołych chmurek. Amatorzy wyzwań mogą cieszyć się ultratrudnym trybem "Tribulation", w którym na każdym kroku czycha śmiertelne niebezpieczeństwo.
<<
<
1
2
3
4
5
>
>>