Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów

Archiwum | Newsy

Archiwum Newsów
Data
Nazwa
Opis
16.10.2018

Shadow of the Mad King 2018

Niespokojne duchy powracają jak co roku w październiku do świata Tyrii. Już 16 października do gry ponownie zawita haloween znane również jako Shadow of the Mad King. W tym roku oprócz klasycznych zabaw znanych z poprzednich edycji czekają na nas zupełnie nowe wyzwania i atrakcje.
11.09.2018

A Star to Guide Us

Już 18 września przyjdzie nam cieszyć się nowym epizodem living story. Odcinek zatytułowany "A Star To Guide Us" będzie koncentrował się na Aurene, oraz na roli jaką przyjdzie jej odegrać w przyszłości Tyrii.

Oprócz klimatycznego lore ponownie odwiedzimy znaną nam już z pierwszej części gry lokację Jahai Bluffs, a także będziemy mogli rozwijać nową instancję powiązaną tematycznie z Zakonem Słonecznych Włóczni nazwanym tym razem "Sun's Refuge". Będzie to swoisty quest hub, którego rozwój dostarczy nam nowych przygód, a i być może uszczupli nieco nasze portfele.
09.08.2018

Nowe bronie z Design a Weapon Contest 2017, Nowe Zbroje, oraz Boss Blitz Bonanza

Wraz ze zbliżającymi się urodzinami Guild Wars 2 Arena Net przygotowała dla nas szereg niespodzianek. A wśród nich:

  • Nowe Bronie
  • Nowe Zbroje
  • Boss Blitz Bonanza17.07.2018

Festival of the Four Winds

24 Lipca rozpocznie się nowy coroczny Festival of the Four Winds. Będzie się on składał się z dwóch osobnych eventów, które ostatni raz moglismy zoabczyc w Living World Season 1. Mianowicie Crown Pavilion i Labyrinthine Cliffs. Zawdzieczamy go Królowej Jennah z Kryty, Zefirytom, Lwiej strazy, oraz Black Lion Trading Company.
14.07.2018

Long Live the Lich - Balance Patch Umiejętności oraz World Polish

Poniższy tekst został przygotowany na podstawie Game Update Notes: July 10, 2018. Na portal markedbyfury.eu trafił za zgodę tłumacza, który opublikował tłumaczenie w ramach forum GuildWars2.pl.
<<
<
1
2
3
4
5
>
>>