11.12.2018

Newsy | Eventy Cykliczne

A Very Merry Wintersday 2018

11.12.2018

Newsy | Eventy Cykliczne

A Very Merry Wintersday 2018

Już od dziś możemy ponownie cieszyć się powracającym eventem Wintersday. Powracają aktywności znane z poprzednich lat takie jak:

 • Tixx's Infinirarium - świąteczny mini dungeon, w którym w serii eventów pomagamy naprawiać (poprzez ich totalną demolkę) wadliwe zabawki wyprodukowane przez Tixxa.
 • Winter Wonderland - świąteczny jumping puzzle o trzech poziomach trudności, a także okazja do farmienia prezentów, które następnie możemy (licząc na łut szczęścia) otworzyć, lub sprzedać i cieszyć się zarobionymi pieniędzmi.
 • Bell Choir Ensemble - gratka dla muzycznie uzdolnionych graczy. Mini zawody, w trakcie których możemy przygrywać na dzwonkach chromatycznych rozmaite świąteczne utwory rodem z Tyrii.
 • Toypocalypse- świąteczny mini dungeon w stylu tzw. "Tower Defense", w którym bronimy dolyaków (poprzez konstruowanie rozmaitych struktur) przed coraz liczniejszymi falami wadliwych zabawek wyprodukowanych przez Tixxa
 • Snowball Mayhem - świąteczne (uproszczone) PvP w stylu paintballowego "Capture the Flag". Dla tych, którzy od rywalizacji muzycznej wolą naparzanie się śnieżkami.
 • Ho-Ho-Tron Donation oraz Donation Drive - mini event, będący lekkim cash-sinkiem, w którym wspomagamy potrzebujących wpłacając golda, a w zamian otrzymując podarunki
 • Warming Grawnk's Heart - seria mini scavenger huntu, w którym przywracamy świątecznego ducha i rozgrzewamy (pikantnym jedzeniem oczywiście) serducho grawla.
 • Food donation - mini event, w którym możemy wspomóc uchodźców w Amnoon oddając część zdobytego z prezentów świątecznego jedzenia.
 • Food donation - mini event, w którym możemy wspomóc uchodźców w Amnoon oddając część zdobytego z prezentów świątecznego jedzenia.
 • Mount race - wyścigi podobne do tych, którymi w październiku cieszyliśmy się przy okazji Halloween. Dla graczy bez PoF oczywiście jest możliwość wypożyczenia mounta. W święta nikt nie może być przecież odtrącony.
 • Prezenty dla sierotek - daily activity, w którym wręczamy prezenty sierotkom, dzięki czemu dostajemy karmę (jako, że prezenty kupujemy również za karmę śmiało można powiedzieć, że "karma wraca", oczywiście w większej ilości). Celem maksymalizacji zysków warto użyć wszystkie dostępne boosty zwiększające karmę.

Z nie-całkiem-nowych-nowości pojawi się po raz pierwszy od czasu oryginalnego Guild Wars'a dungeon Secret Lair fo the Snowman. Będzie to aktywność o umiarkowanym poziomie trudności, wymagająca złożenia składu w stylu raidowy, tj. składającego się z 10 osób, jednak bez przesadnych wymogów jeśli chodzi o team composition i wymagania wobec poszczególnych osób.

A poniżej medley wykonany z oficjalnego soundtracku.

Dodatkowo jako bonus mogę dodać, że wciąż trwa giveaway na AlienWare Arena, w ramach którego po zarejestrowaniu się możemy uzyskać skin czapki św. Mikołaja. Klik klik tutaj. A oto krótka instrukcja jak aktywować kod w grze:

 1. Zaloguj się do gry i wybierz dowolną postać
 2. Wciśni "O", a następnie umiejscowiony w lewym górnym rogu napis "Redeem Code".
 3. Poniżej pola do wpisania kodu kliknij "Redeem Item Code".
 4. Wpisz kod w pole "Enter your code".
 5. Wciśnij "Redeem" aby potwierdzić.
 6. Enjoy!